Valokuitu

Verkkokaapelit - valokuitu - single mode

keltainen tausta = suosittu tuote, V = tuotetta varastossa, T = tuotetta tukkurilla varastossa, toimitusaika n. 1–4 arkip., 0 = ei varastossa, kysy toimitusaika
TuotekoodiTuotenimialv 0%alv 24%

LC-05S

LC/LC duplex single mode 9/125 µm 0.5 m

18,96

23,51

0

LC-10S

LC/LC duplex single mode 9/125 µm 10 m

50,50

62,62

0

LC-15S

LC/LC duplex single mode 9/125 µm 15 m

36,90

45,76

0

LC-1S

LC/LC duplex single mode 9/125 µm 1 m

23,80

29,51

V

LC-20S

LC/LC duplex single mode 9/125 µm 20 m

43,70

54,19

0

LC-2S

LC/LC duplex single mode 9/125 µm 2 m

24,80

30,75

0

LC-3S

LC/LC duplex single mode 9/125 µm 3 m

22,00

27,28

0

LC-5S

LC/LC duplex single mode 9/125 µm 5 m

28,00

34,72

0

LC-SC-10S

LC/SC duplex single mode 9/125 µm 10 m

29,90

37,08

0

LC-SC-1S

LC/SC duplex single mode 9/125 µm 1 m

21,30

26,41

0

LC-SC-2S

LC/SC duplex single mode 9/125 µm 2 m

21,60

26,78

0

LC-SC-3S

LC/SC duplex single mode 9/125 µm 3 m

23,30

28,89

0

LC-SC-5S

LC/SC duplex single mode 9/125 µm 5 m

24,60

30,50

V

SC-10S

SC/SC duplex single mode 9/125 µm 10 m

23,30

28,89

0

SC-1S

SC/SC duplex single mode 9/125 µm 1 m

21,60

26,78

0

SC-2S

SC/SC duplex single mode 9/125 µm 2 m

16,60

20,58

0

SC-3S

SC/SC duplex single mode 9/125 µm 3 m

23,70

29,39

V

Verkkokaapelit - valokuitu - multi mode

keltainen tausta = suosittu tuote, V = tuotetta varastossa, T = tuotetta tukkurilla varastossa, toimitusaika n. 1–4 arkip., 0 = ei varastossa, kysy toimitusaika
TuotekoodiTuotenimialv 0%alv 24%

LC-1

LC/LC duplex multimode 62.5/125 µm 1 m

26,70

33,11

V

LC-1-50

LC/LC duplex multimode 50/125 µm 1 m

19,90

24,68

V

LC-1-OM3

LC/LC duplex multimode 50/125 µm OM3 1 m

15,00

18,60

V

LC-10

LC/LC duplex multimode 62.5/125 µm 10 m

44,60

55,30

V

LC-10-OM3

LC/LC duplex multimode 50/125 µm OM3 10 m

35,90

44,52

0

LC-15-50

LC/LC duplex multimode 50/125 µm 15 m

37,40

46,38

0

LC-15-OM3

LC/LC duplex multimode 50/125 µm OM3 15 m

32,40

40,18

0

LC-2

LC/LC duplex multimode 62.5/125 µm 2 m

21,40

26,54

V

LC-2-50

LC/LC duplex multimode 50/125 µm 2 m

21,10

26,16

V

LC-2-OM3

LC/LC duplex multimode 50/125 µm OM3 2 m

16,70

20,71

V

LC-20-50

LC/LC duplex multimode 50/125 µm 20 m

43,80

54,31

0

LC-20-OM3

LC/LC duplex multimode 50/125 µm OM3 20 m

54,30

67,33

0

LC-3

LC/LC duplex multimode 62.5/125 µm 3 m

30,70

38,07

V

LC-3-OM3

LC/LC duplex multimode 50/125 µm OM3 3 m

22,80

28,27

V

LC-5

LC/LC duplex multimode 62.5/125 µm 5 m

25,00

31,00

0

LC-5-OM3

LC/LC duplex multimode 50/125 µm OM3 5 m

29,20

36,21

0

LC-7-OM3

LC/LC duplex multimode 50/125 µm OM3 7 m

30,00

37,20

0

LC-JATKO

Kuitukaapeli LC jatkokappale duplex MM OM3

8,00

9,92

V

LC-JATKO-SM

Kuitukaapeli LC jatkokappale duplex SM

8,00

9,92

V

LC-SC-15-50

LC/SC duplex multimode 50/125 µm 15 m

25,80

31,99

0

MTRJ-3

MT-RJ/MT-RJ duplex multimode 50/125 µm 3 m

46,72

57,93

0

MTRJ-5

MT-RJ/MT-RJ duplex multimode 50/125 µm 5 m

49,59

61,49

0

MTRJ-SC-1

MT-RJ/SC duplex multimode 62.5/125 µm 1 m

20,20

25,05

V

MTRJ-SC-10

MT-RJ/SC duplex multimode 62.5/125 µm 10 m

27,20

33,73

0

MTRJ-SC-2

MT-RJ/SC duplex multimode 62.5/125 µm 2 m

21,50

26,66

0

MTRJ-SC-3

MT-RJ/SC duplex multimode 62.5/125 µm 3 m

18,36

22,77

0

MTRJ-SC-5

MT-RJ/SC duplex multimode 62.5/125 µm 5 m

20,88

25,89

0

MTRJ-ST-2

MT-RJ/ST duplex multimode 62.5/125 µm 2 m

17,00

21,08

V

SC-1

SC/SC duplex multimode 62.5/125 µm 1 m

13,70

16,99

V

SC-1-OM3

SC/SC duplex multimode 50/125 µm OM3 1 m

14,30

17,73

0

SC-10

SC/SC duplex multimode 62.5/125 µm 10 m

24,60

30,50

0

SC-10-OM3

SC/SC duplex multimode 50/125 µm OM3 10 m

35,30

43,77

0

SC-15

SC/SC duplex multimode 62.5/125 µm 15 m

47,60

59,02

0

SC-15-OM3

SC/SC duplex multimode 50/125 µm OM3 15 m

52,00

64,48

0

SC-2

SC/SC duplex multimode 62.5/125 µm 2 m

19,30

23,93

0

SC-2-OM3

SC/SC duplex multimode 50/125 µm OM3 2 m

15,30

18,97

0

SC-3

SC/SC duplex multimode 62.5/125 µm 3 m

16,24

20,14

V

SC-30

SC/SC duplex multimode 62.5/125 µm 30 m

58,50

72,54

0

SC-5

SC/SC duplex multimode 62.5/125 µm 5 m

26,60

32,98

V

SC-5-OM3

SC/SC duplex multimode 50/125 µm OM3 5 m

28,90

35,84

0

SC-JATKO

Kuitukaapeli SC jatkokappale duplex

6,00

7,44

V

SC-LC-1

LC/SC duplex multimode 62.5/125 µm 1 m

20,20

25,05

0

SC-LC-1-OM3

LC/SC duplex multimode 50/125 µm OM3 1 m

11,80

14,63

0

SC-LC-10

LC/SC duplex multimode 62.5/125 µm 10 m

28,00

34,72

0

SC-LC-10-OM3

LC/SC duplex multimode 50/125 µm OM3 10 m

35,40

43,90

0

SC-LC-2

LC/SC duplex multimode 62.5/125 µm 2 m

21,60

26,78

0

SC-LC-2-OM3

LC/SC duplex multimode 50/125 µm OM3 2 m

18,20

22,57

V

SC-LC-3

LC/SC duplex multimode 62.5/125 µm 3 m

19,30

23,93

0

SC-LC-3-OM3

LC/SC duplex multimode 50/125 µm OM3 3 m

21,80

27,03

0

SC-LC-5

LC/SC duplex multimode 62.5/125 µm 5 m

29,70

36,83

0

SC-LC-5-OM3

LC/SC duplex multimode 50/125 µm OM3 5 m

24,90

30,88

0

SC-ST

Kuitukaapeli SC/ST jatkokappale duplex

5,60

6,94

V

SC-ST-1

ST/SC duplex multimode 62.5/125 µm 1 m

13,40

16,62

0

SC-ST-3

ST/SC duplex multimode 62.5/125 µm 3 m

17,20

21,33

V

SC-ST-5

ST/SC duplex multimode 62.5/125 µm 5 m

17,30

21,45

0

ST-1

ST/ST duplex multimode 62.5/125 µm 1 m

11,60

14,38

0

ST-3

ST/ST duplex multimode 62.5/125 µm 3 m

14,50

17,98

0

ST-5

ST/ST duplex multimode 62.5/125 µm 5 m

17,30

21,45

0