Verkkokortit

Infiniband-tuotteet

keltainen tausta = suosittu tuote, V = tuotetta varastossa, T = tuotetta tukkurilla varastossa, toimitusaika n. 1–4 arkip., 0 = ei varastossa, kysy toimitusaika
TuotekoodiTuotenimialv 0%alv 24%

649281-B21

Mellanox MCX354A (HP OEM) ConnectX-3 PCI-e3.0x8 IB dual FDR or 1/10/40 GbE used

480,00

595,20

0

MC2206128-005

Mellanox Infiniband-kaapeli QDR/FDR10 QSFP 5 m

103,83

128,75

V

MC2206130-001

Mellanox Infiniband-kaapeli QDR QSFP 1 m

76,00

94,24

0

MC2206130-003

Mellanox Infiniband-kaapeli QDR/FDR10 QSFP 3 m

80,01

99,21

V

MC2206130-00A

Mellanox Infiniband-kaapeli QDR QSFP 0.5 m

70,00

86,80

0

MCX354A-FCBT

Mellanox ConnectX-3 PCI-e 3.0 x8 Infiniband dual FDR or 10/40/56 GbE QSFP

740,00

917,60

V

MHEA28-XTC

Mellanox MHEA28-XTC InfiniHost III Ex PCI-e x8 dual Infiniband SDR CX4

100,00

124,00

V

MHGA28-1TC-RF

Mellanox MHGA28-1TC InfiniHost III Ex 128 MB PCI-e x8 Infiniband 4X DDR CX4 used

150,00

186,00

V

MHGA28-XTC-RF

Mellanox MHGA28-XTC InfiniHost III Ex PCI-e x8 Infiniband 4X DDR CX4 used

150,00

186,00

0

MHGH28-XTC-RF

Mellanox MHGH28-XTC ConnectX PCI-e 2.0 x8 Infiniband 4X DDR CX4 used

200,00

248,00

V

MHQH19-XTC

Mellanox ConnectX PCI-e 2.0 x8 Infiniband 4X QDR QSFP

489,80

607,35

0

MHQH19B-XTR

Mellanox MHQH19B-XTR ConnectX-2 PCI-e 2.0 x8 Infiniband 4X QDR QSFP

499,20

619,01

0

MHQH29B-XSR

Mellanox MHQH29B-XSR ConnectX-2 PCI-e 2.0 x8 Infiniband dual 4X QDR QSFP

757,80

939,67

0

MHQH29B-XTR

Mellanox MHQH29B-XTR ConnectX-2 PCI-e 2.0 x8 Infiniband dual 4X QDR QSFP

757,80

939,67

V

MHQH29C-XTR

Mellanox MHQH29C-XTR ConnectX-2 PCI-e 2.0 x8 Infiniband 4X QDR QSFP dual port

787,90

977,00

V

MIS000054

Mellanox MIS000054 hot swap power supply for MIS5025Q/MIS5030Q/MIS5035Q used

195,00

241,80

0

MIS5022Q-1BFR

Mellanox MIS5022Q-1BFR 8-port QDR switch SFP+

1 603,30

1 988,09

0

MIS5023Q-1BFR

Mellanox MIS5023Q-1BFR 18-port QDR switch QSFP

3 196,70

3 963,91

0

MIS5025Q-1SFC

Mellanox MIS5025Q-1SFC 36-port QDR switch QSFP

5 467,50

6 779,70

0

QLE7340-CK

Qlogic QLE7340-CK PCI-e 2.0 x8 Infiniband 4X QDR HCA QSFP

384,40

476,66

V

SUP-AOC-UINF-M2

Supermicro AOC-UINF-M2 dual IB DDR UIO (Mellanox MT25408A0-FCC-GI)

572,00

709,28

0

VLT-30011-RF

Mellanox Grid Director 4036 IB switch with subnet manager 36*QSFP QDR used

1 700,00

2 108,00

0

VLT-30012-RF

Mellanox Grid Director 4036 IB switch with subnet manager 36*QSFP QDR used

1 700,00

2 108,00

V

VLT-30034-RF

Mellanox Grid Director 4036E IB/10G gateway, 34*QSFP QDR IB, 2*SFP+ 10G used

3 800,00

4 712,00

0

Verkkokortit - 100 Gbps

keltainen tausta = suosittu tuote, V = tuotetta varastossa, T = tuotetta tukkurilla varastossa, toimitusaika n. 1–4 arkip., 0 = ei varastossa, kysy toimitusaika
TuotekoodiTuotenimialv 0%alv 24%

845406-B21

HPE 100Gb QSFP28 to QSFP28 3m Direct Attach Copper Cable

337,30

418,25

V

MCX415A-CCAT

Mellanox ConnectX-4 EN 100GbE QSFP28 PCI-e3x16 SR-IOV VXLAN

660,00

818,40

0

MCX416A-CCAT

Mellanox ConnectX-4 EN dual 100GbE QSFP28 PCIe3.0x16

885,00

1 097,40

V

MCX455A-ECAT

Mellanox ConnectX-4 VPI EDR IB / 100Gbit Ethernet QSFP PCI-e3x16 SR-IOV VXLAN

780,00

967,20

0

MCX515A-CCAT

Mellanox ConnectX-5 EN 100GbE QSFP28 PCI-e4x16 SR-IOV VXLAN

720,00

892,80

0

MCX515A-GCAT

Mellanox ConnectX-5 EN 50GbE QSFP28 PCI-e3x16 SR-IOV VXLAN

450,00

558,00

0

MCX556A-ECAT

Mellanox ConnectX-5 VPI EDR IB / 100Gbit Ethernet QSFP28 PCI-e3x16

1 070,00

1 326,80

0

SUP-AOC-S25G-B2S

Supermicro AOC-S25G-b2S Broadcom BCM57414 2*25G SFP28 PCIe3.0x8 lp

490,00

607,60

0

SUP-CBL-NTWK-0942-M3

Supermicro CBL-NTWK-0942-MQ28C30M Mellanox 100G Ethernet QSFP28 3 m

158,97

197,12

0

SUP-CBL-NTWK-0942-MQ

Supermicro CBL-NTWK-0942-MQ28C20M Mellanox 100G Ethernet QSFP28 2 m

148,10

183,64

V

Verkkokortit - 40 Gbps

keltainen tausta = suosittu tuote, V = tuotetta varastossa, T = tuotetta tukkurilla varastossa, toimitusaika n. 1–4 arkip., 0 = ei varastossa, kysy toimitusaika
TuotekoodiTuotenimialv 0%alv 24%

CAB-QSFP-4SFP-3

QSFP-4xSFP+ 40 Gb Ethernet DAC cable 3 m, passive copper

267,00

331,08

0

MAM1Q00A-QSA

MAM1Q00A-QSA QSFP to SFP+ cable adapter

55,00

68,20

V

MCX313A-BCBT

Mellanox ConnectX-3 EN single 40GBASE QSFP PCI-e x8 3.0

443,00

549,32

0

MCX313A-BCCT

Mellanox ConnectX-3 Pro EN 40/56GbE QSFP PCI-e x8 3.0 SR-IOV VXLAN

460,00

570,40

0

MCX314A-BCBT

Mellanox ConnectX-3 EN dual 40GBASE QSFP PCI-e x8 3.0

657,80

815,67

0

MCX314A-BCCT

Mellanox ConnectX-3 Pro EN dual 40/56GbE QSFP PCI-e x8 3.0 SR-IOV VXLAN

565,00

700,60

V

MCX354A-FCBT

Mellanox ConnectX-3 PCI-e 3.0 x8 Infiniband dual FDR or 10/40/56 GbE QSFP

740,00

917,60

V

MCX4131A-BCAT

Mellanox ConnectX-4 Lx PCI-e 3.0 x8 1-port 40GbE QSFP

525,00

651,00

0

SUP-AOC-S40G-I1Q

Supermicro AOC-S40G-i1Q single 40GBase QSFP+ PCI-e x8 3.0 lp (Intel XL710)

436,00

540,64

0

SUP-AOC-S40G-I2Q

Supermicro AOC-S40G-i2Q dual 40GBase QSFP+ PCI-e x8 3.0 lp (Intel XL710)

625,00

775,00

0

T580-SO-CR

Chelsio T520-SO-CR dual 40G Ethernet (2xQSFP+) PCI-e3x8

842,00

1 044,08

0

XL710QDA1

Intel XL710QDA1 40GbE (1xQSFP) (XL710) lp PCI-e 3.0 x8

383,50

475,54

0

XL710QDA2

Intel XL710QDA2 dual 40GbE (2xQSFP) (XL710) lp PCI-e 3.0 x8

468,90

581,44

V

Verkkokortit - 10 Gbps

keltainen tausta = suosittu tuote, V = tuotetta varastossa, T = tuotetta tukkurilla varastossa, toimitusaika n. 1–4 arkip., 0 = ei varastossa, kysy toimitusaika
TuotekoodiTuotenimialv 0%alv 24%

110-1047-20-D0

Chelsio T310 110-1047-20 single 10GBase-SR/LC PCI-e x8

(ERÄ)

230,00

285,20

V

487657-001-RF

HP 487657-001 10G SFP+ to SFP+ direct attach cable 3 m used

55,00

68,20

V

CAB-SFP+-7

10 GSFP+ to SFP+ direct attach cable 7 m

110,00

136,40

0

FFRM-NS11-000

Atto FastFrame NS11 1x10GBase SFP+ PCI-e x8 2.0

750,00

930,00

0

FFRM-NS12-000

Atto FastFrame NS12 dual 10GBase SFP+ PCI-e x8 2.0

980,00

1 215,20

0

FFRM-NS14-000

Atto FastFrame NS14 quad 10GBase SFP+ PCI-e x8 2.0

1 780,00

2 207,20

0

FTLX8571D3BCL-RF

Finisar FTLX8571D3BCL 10 Gbit Ethernet Transceiver SFP+

130,00

161,20

V

FTLX8571D3BCV

Finisar FTLX8571D3BCV 10GBase-SR LC SFP+ Transceiver

191,20

237,09

V

FTLX8571D3BNL-E5-RF

Finisar FTLX8571D3BNL-E5 10 Gbit Ext. Temp. Ethernet Transceiver SFP+

130,00

161,20

V

HFJX2ZM/A

Promise SANLink 2 - Thunderbolt to 10Gb Base-T Ethernet Adapter F29SANL220M0000

498,90

618,64

0

I-E10G42AFDA

Intel E10G42AFDA 10 Gigabit AF DA Dual Port (direct attach SFP+) lp PCI-e x8

491,10

608,96

0

I-E10G42BFSR

Intel E10G42BFSR X520-SR2 Dual-port 10GBASE-SR lp PCI-e x8

493,20

611,57

0

I-E10G42BT

Intel E10G42BT 10 Gigabit X520-T2 (2xRJ45) (82599EB) lp PCI-e x8 2.0

612,60

759,62

0

I-E10G42BTDA

Intel E10G42BTDA 10 Gigabit X520-DA2 (SFP+) (82599EB) lp PCI-e x8 2.0

325,90

404,12

0

I-E10GSFPLR

Intel E10GSFPLR SFP+ LR Optics 10GBASE-LR 1310 nm

448,40

556,02

0

I-E10GSFPSR

Intel E10GSFPSR SFP+ SR Optics 10GBASE-SR

117,30

145,45

0

J9283B

HP X242 SFP+ to SFP+ direct attach cable 3 m

140,90

174,72

0

J9285B

HP X242 SFP+ to SFP+ direct attach cable 7 m

208,50

258,54

0

MCX312B-XCCT

Mellanox ConnectX-3 Pro EN dual 10GBase SFP+ PCI-e x8 3.0 SR-IOV VXLAN

380,00

471,20

0

MNPA19-XTR

Mellanox ConnectX-2 EN 10GBase SFP+ PCI-e2.0x8

225,00

279,00

V

MNPH29C-XTR

Mellanox ConnectX-2 EN dual 10GBase SFP+ PCI-e x8 2.0 RoCE

360,00

446,40

0

MNPH29D-XTR

Mellanox ConnectX-2 EN dual 10GBase SFP+ PCI-e x8 2.0 RoCE

275,00

341,00

V

N2XX-ABPCI02=

Cisco N2XX-ABPCI02= dual port 10 Gigabit SFP+ (Broadcom 57711)

722,90

896,40

0

N320E

Chelsio N320E dual 10G (2xSFP+) PCI-e x8

565,00

700,60

0

SFP-H10GB-CU1M=

Cisco SFP+ to SFP+ direct attach cable 1 m

95,60

118,54

V

SFP-H10GB-CU3M=

SFP-H10GB-CU3M= SFP+ Direct attach cable, 3 m

112,10

139,00

0

SFP-JP010

DELTACO SFP+ 10GBASE-SR, LC, 850nm, 300m, Multi-Mode

74,95

92,94

V

SM10G-SR

Chelsio 10GBASE-SR short reach SFP+ optic module

187,50

232,50

0

SUP-AOC-CTG-I1S

Supermicro AOC-CTG-I1S 10GBase SFP+ MicroLP PCI-e x8 2.0 (Intel 82599EN) SR-IOV

232,75

288,61

0

SUP-AOC-CTG-I2S

Supermicro AOC-CTG-i2S 2x10G SFP+ 2xUSB 2.0 PCI-e x8 2.0 (Intel 82599ES) SR-IOV

334,82

415,18

0

SUP-AOC-MGP-I2

Supermicro AOC-MGP-I2 (Intel i350) dual 1000Base-T SIOM

78,00

96,72

0

SUP-AOC-MGP-I4

Supermicro AOC-MGP-I4 (Intel i350) quad 1000Base-T SIOM

160,00

198,40

0

SUP-AOC-STG-I2

Supermicro AOC-STG-i2 dual 10GBase CX4 PCI-e x8 (Intel 82598EB) VMDq

491,50

609,46

0

SUP-AOC-STG-I2T

Supermicro AOC-STG-i2T (Intel X540) dual 10GBase-T PCI-e x8

355,00

440,20

V

SUP-AOC-STG-I4S

Supermicro AOC-STG-i4S 4-port 10Gb SFP+ PCI-e x8 3.0 LP (Intel XL710-AM1) SR-IOV

425,00

527,00

0

SUP-AOC-STG-I4T

Supermicro AOC-STG-i4T (Intel XL710) quad 10GBase-T PCI-e3.0x8

745,00

923,80

0

SUP-AOC-STGF-I2S

Supermicro AOC-STGF-iS2 dual 10GBase SFP+ PCIe3.0x8

275,00

341,00

0

SUP-AOC-STGN-I1S

Supermicro AOC-STGN-i1S single 10GBase SFP+ PCI-e x8 2.0 (Intel 82599ES) SR-IOV

225,00

279,00

0

SUP-AOC-STGN-I2S

Supermicro AOC-STGN-i2S dual 10GBase SFP+ PCI-e x8 2.0 (Intel 82599ES) SR-IOV

275,00

341,00

V

SUP-AOC-STGS-I1T

Supermicro AOC-STGS-i1T (Intel X550) single 10GBase-T PCI-e x8

315,00

390,60

0

SUP-AOC-STGS-I2T

Supermicro AOC-STGS-i2T (Intel X550) dual 10GBase-T PCI-e x8

345,00

427,80

V

SUP-CBL-0347L

Supermicro SFP+ to SFP+ direct attach cable 1 m

72,90

90,40

V

SUP-CBL-0348L

Supermicro SFP+ to SFP+ direct attach cable 3 m

92,00

114,08

V

SUP-CBL-0349L

Supermicro SFP+ to SFP+ direct attach cable 5 m

115,60

143,34

V

SUP-CBL-NTWK-0347

Supermicro SFP+ to SFP+ direct attach cable 1 m

72,00

89,28

V

SUP-CBL-NTWK-0456

Supermicro SFP+ to SFP+ direct attach cable 2 m

82,00

101,68

0

SUP-CBL-NTWK-0525

Supermicro SFP+ to SFP+ direct attach cable 3 m

88,00

109,12

0

SUP-CBL-NTWK-0552

Supermicro SFP+ to SFP+ direct attach cable 5 m

116,00

143,84

V

T440-CR

Chelsio T440-CR quad 10G (4xSFP+) PCI-e2x8

840,00

1 041,60

0

T440-LP-CR

Chelsio T440-LP-CR quad 10G (1xQSFP+) PCI-e2x8

790,00

979,60

0

T520-CR

Chelsio T520-CR dual 10G (2xSFP+) PCI-e3x8

665,00

824,60

0

T580-LP-CR

Chelsio T580-LP-CR dual 40G (2xQSFP+) PCI-e3x8

841,89

1 043,94

0

X540T1

Intel X540-T1 Converged Network Adapter (RJ45) (X540) lpPCI-e2x8

363,30

450,49

0

X540T2

Intel X540-T2 Converged Network Adapter (2xRJ45) (X540) lpPCI-e2x8

532,40

660,18

0

X550T2

Intel X550-T2 Converged Network Adapter dual 10GbE (X550) lp PCI-e 3.0 x8

330,20

409,45

V

X710DA2

Intel X710DA2 dual 10GbE (2xSFP+) (X710) lp PCI-e 3.0 x8

284,70

353,03

V

X710DA4FH

Intel X710DA4FH quad 10GbE (4xSFP+) (XL710) fh PCI-e 3.0 x8

423,10

524,64

0

X710T4

Intel X710T4 quad 10GbE (4xRJ45) (XL710) lp PCI-e 3.0 x8

635,50

788,02

V

XXV710DA1

Intel XXV710-DA1 single 25GbE (SFP28) (XL710) lp PCI-e 3.0 x8

318,00

394,32

0

XXV710DA2

Intel XXV710-DA2 dual 25GbE (2xSFP28) (XL710) lp PCI-e 3.0 x8

421,60

522,78

V

Verkkokortit - 1 Gbps

keltainen tausta = suosittu tuote, V = tuotetta varastossa, T = tuotetta tukkurilla varastossa, toimitusaika n. 1–4 arkip., 0 = ei varastossa, kysy toimitusaika
TuotekoodiTuotenimialv 0%alv 24%

DGE-528T

D-Link DGE-528T 1000Base-T 33/66 MHz 32-bit PCI

29,20

36,21

0

I-E1G42ET

Intel Gigabit ET Dual Port Server Ad. 2x1000TX SR-IOV (82576) lpPCI-e2 x4

175,90

218,12

0

I-E1G44ET2

Intel E1G44ET2 Gigabit ET2 Quad Port Server Ad. 4x1000TX SR-IOV (82576) PCI-e x4

439,30

544,73

0

I-E1G44HT

Intel E1G44HT I340-T4 Gigabit Quad Port Server Adapter VMDq PCI-e x4 (5.0GT/s)

289,30

358,73

0

I-EXPI9301CT

Intel EXPI9301CT PRO/1000 PT Desktop Adapter (82574L) 1000TX PCI-e x1

39,10

48,48

0

I-EXPI9400PF

Intel EXPI9400PF PRO/1000 PF Server Adapter 1000SX/LC PCI-e

392,20

486,33

0

I-EXPI9400PT

Intel EXPI9400PT PRO/1000 PT Server Adapter 1000TX PCI-e

82,00

101,68

0

I-EXPI9402PF

Intel EXPI9402PF PRO/1000 PF Dual Server Adapter 2x1000SX/LC PCI-e

602,50

747,10

0

I-EXPI9402PT

Intel EXPI9402PT PRO/1000 PT Dual Server Adapter (82571GB) 2x1000TX PCI-e x4

157,80

195,67

V

I-EXPI9404PTL

Intel EXPI9404PTL PRO/1000 PT Quad Server Adapter 4x1000TX PCI-e x4 lp

245,00

303,80

V

I-I350F2

Intel I350-F2 Ethernet Server Adapter 2x1000SX/LC PCI-e2.0x4

475,00

589,00

0

I-I350T2

Intel I350-T2 Ethernet Server Adapter 2x1000TX PCI-e2.0x4

124,70

154,63

0

I-I350T4

Intel I350-T4 Ethernet Server Adapter 4x1000TX PCI-e2.1x4

274,80

340,75

0

I-PWLA8490LX

Intel PWLA8490LX PRO/1000 MF Server Adapter (LX) 1000Base-LX/LC PCI-X

607,70

753,55

0

I-PWLA8490SX

Intel PWLA8490SX PRO/1000 Gigabit Server Adapter 1000Base-SX/SC 32/64 33/66 PCI

576,20

714,49

0

I-PWLA8492MT

Intel PWLA8492MT PRO/1000 MT Dual Port Server Adapter 2x1000Base-T 64-bit PCI-X

146,20

181,29

0

I-PWLA8494GT

Intel PWLA8494GT PRO/1000 GT Quad Port Svr Adapter 4x1000T 82546GB(2) PCI-X RoHS

386,60

479,38

0

I-PWLA8494MT

Intel PWLA8494MT PRO/1000 MT Quad Port Server Adapter 4x1000Base-T PCI-X

(ERÄ)

295,00

365,80

V

PEG2FI-LX

Silicom PEG2Fi-LX dual 1000Base-LX PCI-e x4 (82571EB)

687,00

851,88

0

PEG4SFPI5

Silicom PEG4SFPi5 quad SFP Gigabit PCI-e x8 (82575EB)

520,00

644,80

0

SFP-HP003

DELTACO SFP-HP003 SFP 1000Base-T RJ45 Cat5 100m

48,70

60,39

0

SK-9841

SysKonnect SK-9841 Gigabit-LX/SC 64-bit 66 MHz PCI

250,00

310,00

0

SK-9E91

SysKonnect SK-9E91 Gigabit-LX/LC PCI-Express x1

760,00

942,40

0

SK-9E92

SysKonnect SK-9E92 dual Gigabit-LX/LC lp PCI-e x4

1 250,00

1 550,00

0

SK-9S91

SysKonnect SK-9S91 Gigabit-LX/LC 133 MHz PCI-X

790,00

979,60

0

SUP-AOC-PG-I2+

Supermicro AOC-PG-I2+ 2-port Gigabit Ethernet (82576EB)

88,00

109,12

0

SUP-AOC-SG-I2

Supermicro AOC-SG-I2 (82575EB) PCI-e x4 2-port Gigabit Ethernet

135,00

167,40

V

SUP-AOC-SG-I4

Supermicro AOC-SG-I4 (2x 82576EB) PCI-e x8 4-port Gigabit Ethernet

262,60

325,62

V

SUP-AOC-SGP-I2

Supermicro (i350) PCI-e2 x4 2-port Gigabit Ethernet

135,00

167,40

V

SUP-AOC-SGP-I4

Supermicro (i350) PCI-e x8 4-port Gigabit Ethernet

256,90

318,56

V

Verkkokortit - Fibre Channel

keltainen tausta = suosittu tuote, V = tuotetta varastossa, T = tuotetta tukkurilla varastossa, toimitusaika n. 1–4 arkip., 0 = ei varastossa, kysy toimitusaika
TuotekoodiTuotenimialv 0%alv 24%

498388-B27

Infiniband-kaapeli QDR optinen (40 Gbit/s) IB 20 m

420,00

520,80

V

AFBR-57D7AMZ-QL-RF

Avago AFBR-57D7AMZ-QL 8Gbit SW FC Transceiver SFP+ refurb

40,00

49,60

V

AJ716A

HPE SW 8 Gb FC SFP+ single pack

62,70

77,75

0

AJ716A-RF

HP AJ716A 8Gbit SW FC Transceiver SFP+ refurb

45,00

55,80

V

C8R23A

HPE MSA 2040 SW 8 Gb FC SFP+ 4-pack

274,60

340,50

0

CAB-QSFP-2-QDR

Infiniband-kaapeli QSFP-QSFP QDR (40 Gbit/s) IB 2 m

68,00

84,32

0

CAB-QSFP-3-FDR

Infiniband-kaapeli QSFP-QSFP FDR (56 Gbit/s) IB 3 m

103,80

128,71

V

CAB-QSFP-3-QDR

Infiniband-kaapeli QSFP-QSFP QDR (40 Gbit/s) IB 3 m

77,00

95,48

0

CAB-QSFP-CX4-3

Infiniband-kaapeli QSFP-CX4 IB 3 m

88,90

110,24

0

CAB-QSFP-CX4-5

Infiniband-kaapeli QSFP-CX4 IB 5 m

104,20

129,21

0

FTLF8528P3BCV

Finisar FTLF8528P3BCV SW 8 Gb FC SFP+ transceiver

85,42

105,92

V

LPE12000M8

Emulex LPE12000M8 single port 8 Gb FC HBA PCI-e

529,32

656,36

0

QLE2462-CK

Qlogic QLE2462-CK dual 4 Gb FC-AL PCI-e

1 103,60

1 368,46

V

QLE2560-CK

Qlogic QLE2560-CK 8 Gb FC-AL PCI-e

906,80

1 124,43

0

SFP8-SW-1PK

QLogic SW 8 Gb FC SFP+ LC single pack

245,96

304,99

0

SFP8-SW-4PK

QLogic SW 8 Gb FC SFP+ LC 4-pack

852,66

1 057,30

0

SUP-CBL-0324L

Supermicro CBL-0324L QSFP-CX4 IB 2 m

103,00

127,72

V

SUP-CBL-0490L

Supermicro CBL-0490L QSFP-QSFP FDR IB 1 m

94,00

116,56

V

SUP-CBL-NTWK-0325-02

Supermicro CBL-NTWK-0325-02 QSFP-QSFP QDR IB 2 m

106,00

131,44

0

SUP-CBL-NTWK-0417-01

Supermicro CBL-NTWK-0417-01 QSFP-QSFP QDR IB 1 m

84,00

104,16

V

SUP-CBL-NTWK-0422-01

Supermicro CBL-NTWK-0422-01 QSFP-QSFP QDR IB 5 m

109,00

135,16

V

SUP-CBL-NTWK-0446-01

Supermicro CBL-NTWK-0446-01 QSFP-QSFP QDR IB 3 m

100,20

124,25

V

XBR-000147

Brocade XBR-000147 8Gbit SW FC Transceiver SFP+

100,00

124,00

0

XBR-000147-RF

Brocade XBR-000147 8Gbit SW FC Transceiver SFP+ refurb

60,00

74,40

V

XBR-000163

Brocade XBR-000163 8GBASE-SR DuplexLC SFP+ transceiver 850nm

212,80

263,87

0