Muut

Sekalaiset verkkotuotteet

keltainen tausta = suosittu tuote, V = tuotetta varastossa, T = tuotetta tukkurilla varastossa, toimitusaika n. 1–4 arkip., 0 = ei varastossa, kysy toimitusaika
TuotekoodiTuotenimialv 0%alv 24%

AT-MC1004

Allied Telesyn AT-MC1004 1000Base-T / 1000BaseSX/SC media converter

240,50

298,22

0

AT-MC103XL

Allied Telesyn AT-MC103XL 100Base-TX<->FX/SC singlemode mediamuunnin

249,40

309,26

0

AT-MC14

Allied Telesyn AT-MC14 10BaseF/SC <-> 10BaseT/RJ45 media converter, used

50,00

62,00

0

CSC2501-RF

Cisco 2501 IP (1x Ethernet + 2x Serial, käyt., 6 kk takuu)

285,00

353,40

0